O firmie

O firmie
O firmie
Budujemy domy drewniane w systemie szkieletowym od ponad 20 lat!

Tromar to firma rodzinna z bogatą tradycją w przemyśle drzewnym.

 

Pierwsze domy zbudowaliśmy w latach 1990-1993 w Dębkach, Chałupach, Jastarni, Władysławowie, Pucku oraz w Karwi.

Były to w większości domy letniskowe i rezydencje dla klientow indywidualnych.

Obecnie naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje użyteczności publicznej z całej Polski.

Budujemy domy całoroczne jednorodzinne i wielorodzinne a także obiekty handlowe, biua, przedszkola, szkoły, magazyny w technologii szkieletowej. 

zobacz ofertę

O firmie - Budujemy w całej Polsce
Indywidualne podejście do każdej budowy

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, podczas każdej budowy mamy na uwadze indywidualne potrzeby mieszkaniowe każdego z naszych Klientów.

 

Mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc na każdym etapie budowy. Pomagamy w wyborze projektu, doradzamy w zakresie technologii. Współpracujemy z wieloma biurami architektonicznymi, możemy także polecić naszych podwykonawców. Ogromną satysfakcją jest dla nas Państwa zadowolenie z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby każda budowa była zrealizowana na czas, służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy wysoką jakość materiałów użytych do

Logo
O firmie - Budujemy w całej Polsce

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół złożony z sumiennych i doświadczonych fachowców. Odpowiedni ludzie w połączeniu z odpowiednim zapleczem technologicznym dają duże możliwości w zakresie realizacji poszczególnych projektów. Bogate doświadczenie jakie zdobyliśmy na rynku budownictwa szkieletowego pozwala nam realizować skomplikowane i bardzo oryginalne przedsięwzięcia.

Budujemy w całej Polsce

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych projektów domów drewnianych - od nowoczesnych, charakteryzujących się bardzo współczesnym design'em po tradycyjne domy typu "country". Ponadto wykonujemy, domy letniskowe oraz wiaty, które są doskonałą alternatywą dla domu bez garażu. Mniejsze obiekty budujemy przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego i województw ościennych. Domy całoroczne i większe projekty realizujemy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TROMAR Domy Drewniane

 

58 671 29 60

 

692 118 402

 

E-mail:
tromar.domy@gmail.com

Pełny kontakt