O firmie

O firmie
O firmie
Budujemy domy drewniane w systemie szkieletowym od ponad 20 lat!

Tromar to firma rodzinna z bogatą tradycją w przemyśle drzewnym. Początki stolarstwa sięgają lat 70-tych XX w.

 

Jednak dopiero po transformacji systemu w 1990 roku wprowadzono produkcję drewna konstrukcyjnego, które firma także wykorzystywała do budowy pierwszych domów drewnianych w technologii szkieletowej. Na początku były to głównie domki letniskowe budowane w atrakcyjnie położonych miejscowościach nadmorskich (pierwsze domki zbudowano w latach 1990-1993 w Dębkach, Chałupach, Jastarni, Władysławowie, Pucku oraz w Karwi).

zobacz ofertę

O firmie - Budujemy w całej Polsce
Indywidualne podejście do każdej budowy

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, podczas każdej budowy mamy na uwadze indywidualne potrzeby mieszkaniowe każdego z naszych Klientów.

 

Mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc na każdym etapie budowy. Pomagamy w wyborze projektu, doradzamy w zakresie technologii. Współpracujemy z wieloma biurami architektonicznymi, możemy także polecić naszych podwykonawców. Ogromną satysfakcją jest dla nas Państwa zadowolenie z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby każda budowa była zrealizowana na czas, służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy wysoką jakość materiałów użytych do

Logo
O firmie - Budujemy w całej Polsce

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół złożony z sumiennych i doświadczonych fachowców. Odpowiedni ludzie w połączeniu z odpowiednim zapleczem technologicznym dają duże możliwości w zakresie realizacji poszczególnych projektów. Bogate doświadczenie jakie zdobyliśmy na rynku budownictwa szkieletowego pozwala nam realizować skomplikowane i bardzo oryginalne przedsięwzięcia.

Budujemy w całej Polsce

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych projektów domów drewnianych - od nowoczesnych, charakteryzujących się bardzo współczesnym design'em po tradycyjne domy typu "country". Ponadto wykonujemy, domy letniskowe oraz wiaty, które są doskonałą alternatywą dla domu bez garażu. Mniejsze obiekty budujemy przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego i województw ościennych. Domy całoroczne i większe projekty realizujemy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TROMAR Domy Drewniane
ul. Sędzickiego 71a
84-230 Rumia

Biuro Obsługi Klienta:
+48 58 671 29 60

E-mail:
tromar.domy@gmail.com

Pełny kontakt